Zarząd klubu

Karol Jabłoński – komandor

 

 

Karol Jabłoński – światowej klasy żeglarz zawodowy,  skipper, sternik i menedżer profesjonalnych projektów żeglarskich, żeglarz lodowy.  Jeden z najbardziej wszechstronnych żeglarzy, który odniósł sukcesy w żeglarstwie morskim, meczowym i lodowym.

 

Sternik hiszpańskiego Teamu Desafio Espańol w regatach o Puchar Ameryki. Wielokrotny mistrz świata oraz Europy. Uznany i repektowany w międzynarodowym środowisku żeglarstwa zawodowego za prezentowany poziom sportowy i wyjątkowy talent żeglarski. Od ponad 25 lat bierze udział w  regatach na akwenach całego świata reprezentując lub prowadząc międzynarodowe profesjonalne zespoły żeglarskie… więcej…

 

kreska-niebieska

 

 

Wojciech Wysocki – wicekomandor ds. sportu

 

Absolwent AWF w Gdańsku, od 20 lat nauczyciel wychowania fizycznego. W latach 1982 – 1988 zawodnik MKSW Juwenia w klasie Optimist, Cadet, OK Dinghy. Obecnie koordynator szkolenia początkowego w kl. Optimist (I i II poziom nauczania).

 

Organizator imprez sportowych dla dzieci i młodzieży, propagator aktywnych form spędzania czasu wolnego. Zapalony żeglarz amator, sternik motorowodny, z zamiłowania lekkoatleta, uczestnik masowych biegów ulicznych.

 

kreska-niebieska

 

 

Cezary Siodlarz – wicekomandor ds. organizacyjnych

cezary-siodlarz   Pasjonat żeglarstwa i sportów wodnych, uczestnik wielu regat w tym Mistrzostw Polski. Każdą wolną chwilę aktywnie spędza nad wodą. W okresie młodzieńczych uprawiał wyczynowo wioślarstwo.

 

kreska-niebieska

 

 

 
     

 

 

 

Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
Copyright © 2016 Olsztyński Klub Żeglarski. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.