O klubie

Chcemy, aby nasi podopieczni wynosili jak najwięcej pozytywnej energii z zajęć. Szkoląc zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa i profesjonalizmu. Dysponujemy wysokiej jakości zapleczem sprzętowym odpowiadającym wszystkim poziomom zaawansowania naszych podopiecznych.

białe żagle

Aktualny zakres działalności klubu:

Szkółka żeglarska - całoroczne szkolenie żeglarskie dzieci.
Szkolenie regatowe – całoroczne szkolenie żeglarskie w klasach Optimist gr. A, Open Skiff, 29er, Delphia 24 i inne.
Szkolenie rekreacyjne – całoroczne szkolenie żeglarskie w klasie Delphia 16, szkolenie na deskach  SUP oraz grupa łącząca naukę żeglarstwa od podstaw z treningiem ogólnorozwojowym.
Konsultacje regatowe (coaching) – indywidualne treningi żeglarskie oraz personalne treningi motoryczne.
Szkolenie wakacyjne – półkolonie żeglarskie, podczas których szkolimy dzieci w zakresie bezpieczeństwa nad wodą i podstawowych umiejętności żeglarskich.

węzeł