Zarząd klubu

Karol Jabłoński – komandor

 

 

Karol Jabłoński – światowej klasy żeglarz zawodowy,  skipper, sternik i menedżer profesjonalnych projektów żeglarskich, żeglarz lodowy.  Jeden z najbardziej wszechstronnych żeglarzy, który odniósł sukcesy w żeglarstwie morskim, meczowym i lodowym.

 

Sternik hiszpańskiego Teamu Desafio Espańol w regatach o Puchar Ameryki. Wielokrotny mistrz świata oraz Europy. Uznany i repektowany w międzynarodowym środowisku żeglarstwa zawodowego za prezentowany poziom sportowy i wyjątkowy talent żeglarski. Od ponad 25 lat bierze udział w  regatach na akwenach całego świata reprezentując lub prowadząc międzynarodowe profesjonalne zespoły żeglarskie… więcej…

 

kreska-niebieska

 

 

Cezary Siodlarz – wicekomandor ds. organizacyjnych

cezary-siodlarz   Pasjonat żeglarstwa i sportów wodnych, uczestnik wielu regat w tym Mistrzostw Polski. Każdą wolną chwilę aktywnie spędza nad wodą. W okresie młodzieńczych uprawiał wyczynowo wioślarstwo.

 

kreska-niebieska

 

 

 
     

 

 

 

Copyright © 2016 Olsztyński Klub Żeglarski. Wszelkie prawa zastrzeżone.
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.